We kindly inform you that we have also www.cyberbajt.com Zamknij

Search results:

Cyberbajt

 • Cyberbajt

  Cyberbajt to nie tylko jeden z najwiekszych sklepów internetowych z produktami WiFi i światłowodami (marka CBF). To także jeden z czołowych producentów wysokiej jakości anten do budowy sieci bezprzewodowych. Dysponując profesjonalnym działem produkcji, Cyberbajt oferuje wiele wysokiej jakości produktów do zastosowań w sieciach 2.4 GHz i 5 Ghz oraz profesjonalne rozwiązania światłowodowe.

  Dział produkcji zajmuje się projektowaniem i wytwarzaniem wysokiej jakości anten radiowych, zarówno dookólnych jak i kierunkowych. Produkowane przez Cyberbajt anteny pracują w pasmach 2,4; 3,5; 5 oraz 6 GHz. Propagują sygnał w polaryzacji pionowej, poziomej lub skośnej w technologii SISO, MIMO 2x2, MIMO 3x3 lub MIMO 4x4. Oferowane są w wielu konfiguracjach złącz, obudów oraz uchwytów.

  Dzięki takiemu połączeniu, Cyberbajt nie jest kolejnym sklepem internetowym bez zaplecza technicznego. Dział produkcji zapewnia, że zarówno produkty w standardowej konfiguracji, jak i produkty konfigurowane przez zamawiającego, są perfekcyjnie wykonane.

  Anteny produkcji Cyberbajt oferowane są z 36 miesięczną gwarancją. Tak długi okres gwarancyjny dla produktów użytkowanych w trudnych warunkach świadczy o wysokiej jakości produktów.

  Dbając jednocześnie o jakość anten oraz czystość naszego środowiska naturalnego wszystkie anteny produkowane przez Cyberbajt są wykonywane na materiałach i w technologii zgodnymi z normami europejskimi spełniającymi dyrektywę „Restriction of Hazardous Substance” – RoHS i nie zawierają substancji szkodliwych zabronionych przez tą dyrektywę. Dodatkowo, każda nasza antena posiada deklarację zgodności UE (CE)

Hold on there sparky! Using IE? Really? Come on now. You really need to move on and get a better browser.